نهمین نمایشگاه بین المللی هوایی ایران صبح امروز با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری و وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گشایش یافت.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، نهمین نمایشگاه بین المللی هوایی ایران با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری، امیر سرتیپ امیر حاتمی، وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، محمد ابراهیم انصاری لاری مدیرعامل منطقه آزاد کیش و جمعی از فعالان صنعت هوایی کشور افتتاح شد.
در این مراسم ضمن ارائه دستاوردهای دوره پیشین، توانمندی های صنعت هوایی و فضایی کشور به نمایش در می آید.
در این نمایشگاه بخش دستاوردهای صنعت فضایی کشور برای نخستین بار افتتاح می شود.

در این رویداد جهانی، آخرین دستاوردهای هوایی ، هواپیمایی و هوافضا به نمایش گذاشته می شود.

نهمین نمایشگاه “ایران ایرشو” همچون دوره های پیشین دارای بخش های گوناگونی است که از مهم ترین این برنامه ها می توان به برگزاری مسابقه ها و نمایش های هوایی دیدنی اشاره کرد.

حضور باشگاه هوافضای جوان در حوزه دانش آموزی برای اولین بار در این نمایشگاه جایگاه ویژه ای از نگاه بازدید کنندگان با توجه به تخصصی بودن این نمایشگاه جلوه خاصی ایجاد نمود .در راستای برگزاری ایرشو کیش بازدید دانش آموزان با همکاری اداره آموزش و پرورش کیش و پژوهش سرای دانش آموزی ازغرفه خلاقیت برتر واقع در ستاد فناوری هوایی و هوانوردی معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری با برگزاری کارگاه آموزشی رایگان  ساخت و پرواز هواپیمای مدل با هدف ترویج و گسترش علم هوانوردی و ورزش هوانودی ایجاد نمود .

 

مشاوره و پشتیبانی باشگاه
گفتگو آنلاین
jambook
telegram