برگزاری سمینار های آموزشی عمومی وتخصصی ترویجی  رایگان همزمان با برگزاری جشنواره ملی پروازآزاد ایران در سطح کشور

ثبت‌نام در سامانه نهادهای ترویجی ستاد

کلیه شبکه‌های باشگاه‌های هوافضای جوان که تمایل به برگزاری هم‌اندیشی‌های ترویجی و استفاده از خدمات و حمایت‌های ستاد در این حوزه دارند، می‌بایست اطلاعات خود را مطابق (روش اجرایی عضویت در سامانه نهادهای ترویجی) با کد SAM20، در سامانه ستاد توسعه فناوری حوزه فضایی ،حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به آدرس اینترنتی http://iatdh.isti.ir ثبت نمایند. پس از بررسی و تائید اطلاعات، شبکه‌های مذکور می‌توانند از امکانات در نظر گرفته‌شده در این سامانه برای ثبت درخواست‌ها و تبادل اطلاعات استفاده نمایند. این بند مشمول پژوهش سراها/ شبکه‌هایی که قبلاً در سامانه نهادهای ترویجی ثبت‌نام کرده‌اند، نمی‌باشد.

ارسال درخواست حمایت از برگزاری هم‌اندیشی

پس از اتمام فرایند ثبت‌نام در سامانه نهادهای ترویجی، متقاضی می‌تواند هم‌اندیشی‌های آموزشی مدنظر خود را برای دریافت حمایت تشویقی در این سامانه ثبت نماید. متقاضی می‌بایست مربی هم‌اندیشی را از میان مربیان مورد تائید ستاد که اسامی آن‌ها در سامانه نهادهای ترویجی درج‌شده است، انتخاب نماید و یا از طریق مکاتبه با ایمیل ستاد از ثبت اطلاعات مربی در بانک اطلاعات و تائید وی توسط ستاد اطمینان حاصل نماید. این مربیان کارشناسان شبکه باشگاه هستند که در دوره‌های آموزشی این شبکه حضورداشته و در آزمون مربیگری شرکت کرده و موفق به کسب گواهی‌نامه مربوط شده‌اند. مسئولیت ترویج و آموزش فناوری هوافضا و انتقال مفاهیم به علاقه‌مندان فناوری در این سمینارها، بر عهده این مربیان است. با توجه به وجود محدودیت‌های مالی برای حمایت از برگزاری هم‌اندیشی‌های ترویجی، تعداد هم‌اندیشی‌های قابل حمایت بر اساس نوع و میزان حمایت به شرح زیر می‌باشند:

هر شبکه‌ باشگاه دانش آموزی هوافضای ایران(جمپا) می‌تواند در هر شش ماه، حداکثر ۱۰ هم‌اندیشی ترویجی هوافضا برگزار کند. سهمیه هر شش ماه به‌طور مجزا محاسبه‌شده و قابل‌انتقال به دوره بعد نیست

جدول مبالغ حمایت‌های تشویقی قابل پرداخت به مجریان هم‌اندیشی‌های ترویجی (جدول شماره ۳) به شرح زیر می‌باشد.

جدول شماره ۳
 

    عنوان      هم‌اندیشی

 

محل برگزاری

 

سقف مبلغ حمایت (ریال)

 

توضیحات

دانش‌آموزی دبیران
    هم‌اندیشی شبکه‌های مستقر در پژوهش سراهای آموزش‌وپرورش ۲/۵۰۰/۰۰ به ازای

هر ۳۰ نفر

۳/۰۰۰/۰۰۰ به ازای

هر ۳۰ نفر

این مبلغ سقف حمایت ستاد  حوزه فضایی بوده و پرداخت کامل آن مستلزم رعایت ضوابط اعلام‌شده در این روش اجرایی است.

*با توجه به بودجه سالانه در حوزه ترویجی هر ساله مبالغ بازنگری شده و حداقل حمایت ها به صورت جداگانه اعلام میگردد

  • شرکت /موسسه/آموزشگاه/شعبه/کانون /مرکز
  • درصورت خیر بودن نام استاد و کد ملی عضویت در سامانه استاد را وارد نمایید .