به گزارش روابط عمومی مرکز رشد خلاقیت برتر کارگزار هوافضای جوان ستاد توسعه هوایی وهوانوردی معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری  این نشست که به میزبانی در مورخ شنبه ۴/۹/۱۳۹۶ در محل مرکز  واقع در اتوبان نواب ساختمان مرکز رشد و با حضور مدیر عامل محترم مرکز جناب مهندس  سجادراستی و  دکتر طباطبایی معاونت اجتماعی وفرهنگی شهرداری منطقه ۱۱ و محمد حسین لونی ریاست آموزش و پرورش منطقه معاونین ومدیران   هترستان  های متوسطه برگزار گردید.

در این هم جلسه با تاکید بر این نکته که اموزش و پرورش به عنوان نهادی که نقش موثری در فراهم اوردن زیربنای اجرایی شدن این امر مهم  در مدارس و پژوهش سراهای دانش اموزی سطح کشور بر عهده دارد وبا توجه به اخذ تفاهم نامه مشترک با وزارت آموزش و پرورش در خصوص تجهیز پژوهش سراهای دانش آموزی و برگزاری کارگاه های آموزی در بین دانش آموزان  باهدف ترویجو فرهنگسازی و شرکت در جشنواره ملی پرواز آزاد ایران که در تابستان ۹۷ در حال برگزاری میباشد اشاره ومورد بررسی قرار گرفت . در بخشی از این جلسه مدیران و معاونت های آموزش و پرورش درخواست حمایت از ایده های دانش آموزان در جشنواره های خوارزمی و … پیشنهاد و با حمایت مدیر مرکز مورد تایید قرار گرفت .

محمد حسین لونی ریاست آموزش وپرورش منطقه با توجه به ارائه خدمات مرکز رشدخلاقیت برتر در زمینه فناوری هوایی وهمچنین کسب و کار ویژه دانش آموزان افزود .خوشحالم که این مرکز با توجه به دبیرخانه کشوری در منطقه ۱۱ قرار گرفته است و آموزش و پرورش آماده هر گونه همکاری در خصوص پژوهش سرا و مدارس میباشد .

راستی مذیرعامل مرکز افزود این مجموعه آماده برگزاری همایش و کارگاه های رایگان توجیهی ویژه  دانش آموزان و اولیا وهمچنین تور دانش آموزی برای مدارس جهت بازدید از این مرکز میباشد .

طباطبایی معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در منطقه آمادگی خود را جهت مشارکت و اجرای برنامه های مشترک آموزش و پرورش و مرکز رشد اعلام نمود .

در حاشیه این جلسه هم اندیشی بازدید از مرکز رشد و همچنین بازی چه کسی پولدار میشه با حضور مدیر اکادمی آقای منوچهریان در  آکادمی کسب و کار دانش آموزی و پرواز هواپیمای indoor   انجام گردید .

 

مشاوره و پشتیبانی باشگاه
گفتگو آنلاین
jambook
telegram